Randevu Hattı

0544 130 60 30

Çalışma Saatleri

08:00 - 19:00

Kuşadası Çocuk Psikiyatri

Kuşadası çocuk psikiyatri, çocuklarınınız ruh sağlığını etkileyen tüm olumsuz durumları ortadan kaldırarak, sağlıklı bir yaşam sürmelerine olanak sağlayacak bir klinik olarak hizmetler sunmaktadır. Hastalara, erken yaşlarda konulan psikolojik tanılar sayesinde tedaviye verilen yanıtlar daha etkili olduğu için, çocuklarınızda yaşanılan en küçük olumsuz davranışlarda, Kuşadası çocuk psikiyatri kliniğindeki uzmanlarla iletişime geçmeniz, çocuğunuzun gelişiminde olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Kuşadası Çocuk Psikiyatri Çalışma Alanları

Kuşadası çocuk psikiyatri kliniğinde, çocuk ve ergenlerde psikoloji üzerine çalışılan alanlar; gelişimsel ve kişilik problemleri, oyun terapisi, kaka tutma sorunlarına yönelik çalışmalar, zeka testleri, gelişim testleri, yaşam ve eğitim koçluğu, korku ve kaygıyı kontrol altına alma, ders başarısızlıkları ve sınav kaygısı, depresyon, kaygı bozuklukları, öfke nöbetlerine yönelik çalışmalar, yalan söyleme alışkanlığını ortadan kaldırma, cinsel kimlik ve cinsel yönelimde yaşanan bozukluklar, yeme bozuklukları, konuşma bozuklukları, özgüven eksikliğine yönelik çalışmalar, saldırgan tavır ve davranışların ortadan kaldırılması, bağımlılıklara yönelik , okul ve evden kaçma gibi olumsuz davranışları ortadan kaldırma, kişilik ve gelişim üzerine testler yapılması, travma sonrası tedaviler şeklinde sıralanmaktadır.

Neden Kuşadası Çocuk Psikiyatri Tercihim Olmalı

Sağlıklı bir çocukluk geçiren tüm bireylerin, hayatta başarılı ve mutlu olma olasılıkları çok daha yüksektir. Çocuklarda doğumdan itibaren ergenlik dönemine kadar çeşitli psikolojik sorunlar gözlenebilir. Tüm bu psikolojik sorunları, en uygun tanı ve tedavi yöntemleri ile ortadan kaldırıp çocuğunuzu sağlıklı bir birey olarak yetiştirmek için tercihiniz Kuşadası çocuk psikiyatri kliniği olmalıdır.